efektīva
energoresursu
izmantošana

Par mums


INOS filozofija ietver efektīvu pieejamo energoresursu izmantošanu


Uzņēmums komplektē ražošanas līnijas un iekārtas no vadošajiem rietumu uzņēmumiem un daudzus no nepieciešamajiem elementiem ražo savā rūpnīcā. Daudzu gadu pieredze kokapstrādes un enerģijas ražošanas iekārtu projektēšanā, tirdzniecībā, uzstādīšanā un apkalpošanā ir ļāvusi izvēlēties labākos materiālus, sadarbības partnerus un piegādātājus, kā arī attīstīt vietējo ražošanu. INOS ir 100% Latvijas uzņēmums.

   
2001.gads           

- INOS dibināšanas gads. Uzņēmums savu darbību sāk kā industriālās tehnikas un iekārtu piegādātājs Baltijas valstīm, Krievijai, Baltkrievijai, un ir ekskluzīvais pārstāvis šajās valstīs.
2004.gads

- sākas „INOS" aktīvākā darbība ar biomasu darbināmo katlu māju projektēšanā, iekārtu piegādē un uzstādīšanā. Taču paši pirmie objekti, pie kuriem strādājusi uzņēmuma šī brīža komanda, nodoti ekspluatācijā jau deviņdesmito gadu beigās.
2005.gads  
- atvērta pārstāvniecība Krievijā, kas ļāva izpildīt galveno uzdevumu - būt tuvāk klientam, kopā ar pasūtītāju izpētīt problēmas tirgū, piedāvāt efektīvākos risinājumus un sniegt jaunāko informāciju.
 
2006.gads
 
- „INOS" pabeidz jaunā biroja un ražotnes būvniecību Salaspilī.
2007.gads

- „INOS" savā rūpnīcā sāk izgatavot papildus elementus apkures iekārtām. Piemēram, transportēšanas elementus, kurināmā uzkrāšanas bunkurus, silos un citas daļas, kas ļauj izstrādāt piedāvājumu daudz izdevīgāku klientam.
 
2010.gads
 
- uzsāk papildus elementu izgatavošanu ražošanas līnijām.
2012.gads

- atklāts pilnībā modernizēts metālapstrādes cehs, kurā izmantojot jaunas tehnoloģiskās iekārtas, speciālisti veic dažāda veida, izmēra un sarežģītības metālapstrādes darbus un izpilda pirmos pasūtījumus Latvijā ražotiem industriālajiem biomasas apkures katliem un koksnes žāvēšanas kamerām "CompactLine".

 

„INOS" klienti ir:


Uzņēmumi, individuālie pasūtītāji un Valsts iestādes ar modernu domāšanu, kas rūpējas par savu attīstību, strādā pie izdevumu un ekspluatācijas izmaksu samazināšanas, kā arī ražošanas jaudu palielinājuma.


„INOS" - Eiropas kvalitāte un serviss


Kokapstrādes uzņēmumi jau vairāk kā 10 gadus novērtē „INOS" komandas profesionalitāti un nevainojamo apkalpošanu, kas jau pašos pirmsākumos īsā laika periodā ļāva uzstādīt daudz kvalitatīvas apkures un žāvēšanas iekārtas, uzstādīt koksnes smalcināšanas un briketēšanas, kā arī granulēšanas līnijas. Savukārt industriālie uzņēmumi un komunālsaimniecības novērtē ieguvumus no biomasas apkures katlu uzstādīšanas un koģenerāciju staciju izbūves.

 

SIA "INOS" KONTAKTI:

Rīgas iela 115A                         
Salaspils, LV-2169, Latvija
Tālr.: +371 673886895 
Fakss: +371 67388689
E-mail: info@inos.lv


Aplūkot objektu references>>

SIA „INOS" kontakti un rekvizīti>>