efektīva
energoresursu
izmantošana

Briketētājs

  • Briketēšana ir materiāla pārstrādes process, kurā materiāls tiek sapresēts ģeometriski precīzās un viendabīgās briketēs.
  • INOS speciālisti palīdzēs izvēlēties iekārtas ņemot vērā gatavās produkcijas pielietojuma mērķi, realizācijas un kopējās līnijas ražību.
  • Briketēšana noder dažādu jomu industriālajiem uzņēmumiem pietuvoties bezatlikuma ražošanai. Turklāt presētā veidā materiāls aizņem mazāk vietas un ir vieglāk transportējams.
Papildus informācija:


+37167388695      


Arnis Adakovskis
arnis@inos.lv


Briketes ražo no dažādām izejvielām, kuras iespējams sapresēt: cilindriskas, šķautņainas, ar caurumu vidū, taisnstūra vai citās formās. 


Izejvielas: zemas kvalitātes mežistrādes vai kokapstrādes atlikumi: nomaļi, atgriezumi, finieru atlikumi, skaidas, koku galotnes, zari; Otrreizējie pārstrādes resursi, kas tiek atšķiroti no sadzīves un rūpniecisko atkritumu masas; Lauksaimnieciskās darbības blakusprodukti: salmi, atsijas, sēnalas, saulespuķu čaumalas, izspiedes, u.c.


No kokapstrādes atlikumiem ražotas briketes, uzņēmumi var izmantot gan paši savām vajadzībām (kā biokurināmo) vai ražot ar mērķi tās pārdot citiem industriālajiem vai privātajiem pircējiem. 


Ražojot briketes no koksnes atlikumiem, var būt nepieciešama izejvielas smalcināšana un žāvēšana

 

Brikešu ražošanai ir nepieciešamas izejvielas ar mitrumu 10 - 12%.

 

Aplūkot INOS uzstādīto iekārtu references>>


Apskatiet arī īpašo piedāvājumu - atjaunotu granulu presi>>


Uzdot jautājumu:

* Vārds:

* E-pasts:

Tālrunis:

Komentārs: