efektīva
energoresursu
izmantošana

Smalcināšana/ šķeldošana

  • Tā ir izejvielas sagatavošana atbilstoši tālākās izmantošanas prasībām.
  • Iekārtas izvēlas atkarībā no izejvielas izmēriem un īpašībām un gatavās produkcijas pielietojuma mērķa.
  • Kompānija INOS sadarbojas ar Eiropā pazīstamiem šķeldošanas un smalcināšanas (drupināšanas) aprīkojuma ražotājiem, kuru iekārtas paredzētas dažādu šķeldas un skaidu veidu, kā arī izmēru iegūšanai no organiskajiem un neorganiskajiem materiāliem.
INOS piedāvā:
  • Drupināšanas (smalcināšanas) iekārtas izmantošanai brikešu, granulu līnijās un atsevišķi;
  • Šķeldotājus (stacionāros un mobilos).

Izvērtējot Jūsu prasības, INOS speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotākās iekārtas.

KONTAKTI:

 

+37167388695

 

         

 

Arnis Adakovskis   
arnis@inos.lv  

 

 

 Viena rotora smalcinātāji ar augšējo iekraušanu

Nerada troksni un putekļus, jo ir mazi rotora apgriezieni. Var smalcināt koku, plastmasu, papīru un citus materiālus. Iekārtai ir patentēta rotora forma šķiedru smalcināšanai. Ir liela iekraušanas atvere un pretaizķeršanās sistēma materiāla iekraušanas daļā. Materiāla padeve uz smalcināšanu tiek padota ar hidrauliskiem bīdītājiem. Ir uzstādīta aizsardzības sistēma pret bojājumiem, iekrītot svešķermeņiem.

Divu rotoru smalcinātāji ar augšējo iekraušanu
Ražība līdz 100t/h
Efektīva primārā un sekundārā smalcināšana, pateicoties intelektuālajai divu rotoru tehnoloģijai.
Primārā un sekundārā otrreizējās koksnes smalcināšana, svaigi zāģētās koksnes, sadzīves un industriālo atkritumu smalcināšana.

Šķeldotāji ar horizontālo padevi
Šķeldotāji ar horizontālo padevi ir paredzēti kvalitatīvas izejvielas sagatavošanai plātņu un celulozes ražošanas vajadzībām, kā arī kurināmās šķeldas ražošanai. Izmanto galvenokārt kompleksās kokzāģēšanas līniju plūsmās koksnes atkritumu pārstrādei.

Mobilie šķeldotāji
Pārvietojamie šķeldotāji paredzēti krūmu un pat veselu koku šķeldošanai. Pamatā tiek izmantoti kurināmās šķeldas ražošanai, pārstrādājot krūmu masu. Plašs un ērts ielādes laukums, efektīvi darbojas ar lielu daudzumu, bet nelielu izmēru visa veida koksnes materiālu pārstrādi. Izvēlei pieejami vairāki modeļi. (skatīt arī īpašo piedāvājumu>)

 

Āmuru dzirnavas
Āmuru dzirnavu mērķis ir pārvērst gabalatlikumus smalkā, viendabīgā frakcijā.
Āmurdzirnavu lielajās darba kamerās var iegūt  precīzi frakcionētu sastāvu, kas ir ļoti svarīgi skaidu žāvēšanai (slapjā malšana) un granulēšanai (sausā malšana).

Uzdot jautājumu:

* Vārds:

* E-pasts:

Tālrunis:

Komentārs: