efektīva
energoresursu
izmantošana

Termoeļļas katli

Industriālie termoeļļas katli ir alternatīvs un ērts risinājums, lai sasniegtu ļoti augstas temperatūras pie zema spiediena.

 

Daudzos siltuma ražošanas procesos, kuros saskaramies ar augstām temperatūrām, var izmantot arī tradicionālākas sistēmas - pārkarsētu ūdeni vai tvaiku.

 

Viena katlagregāta jauda ir no 1000 KW līdz 25 000 KW.

Papildus informācijai:

+371 67388695

Klāvs Vagoliņš
klavs@inos.lv

Andis Lūsis
andis@inos.lv

Termoeļļas karsēšanai tradicionāli tiek izmantots katls ar spirālveida sildvirsmām, un to vēsture aizsākās gāzes vai mazuta degļu termoeļļas karsēšanas iekārtu izveidē, bet biomasas dūmgāzes ir atšķirīgas, un tādēļ bija nepieciešams šādu katlu pielāgot vai izveidot speciāli paredzētu biomasai.

 

Speciāli biomasas termoeļļas karsēšanas agregātiem ir radīts Turbochallanger® - tehnoloģiski vismūsdienīgākā priekškurtuves sistēma, kura nav pieejama nevienam citam ražotājam.

 

Turbochallanger® ir paredzēts biomasas termoeļļas karsēšanas agregātiem un, pateicoties ciklonveida pēcsadegšanas kamerai, iespējams izmantot vienlaikus dažāda veida kurināmo materiālu. Turklāt kamera pati sevi attīra un tai nav nepieciešams servisa darbs, ko parasti dara cilvēks.

Uzdot jautājumu:

 

* Vārds:

* E-pasts:

Tālrunis:

Komentārs: